Armastust ja head enesetunnet kõigile – olen Marge.

Hindan kõrgelt head ja maitsvat toitu ning kui see on valmistatud ilma säilitus ja kunstlike E-aineteta, lähtudes eelkõige tevislikkuse seisukohast, siis elu on kui päikesepaiste nii Sinu kehale kui ka enesetundele.

Olen oma elus palju kuulnud ning mõelnud, et tuleb tervislikult toituda, kaloreid lugeda ning liikuda. See kõik kõlab hästi, kui oleks selle kõige jaoks aega. Kerge on öelda, et aega tuleb võtta – minul kahjuks ei ole see alati õnnestunud. Kuskilt jäi ikka aega väheks ja kahjuks näpistasin seda tihti toidu arvelt. Sõin poolfabrikaate, toitusin vaid korra päevas, õhtuti. Tean, et tegin valesti aga kõik muu oli sel hetkel tähtsam.

Mingi hetk otsustasin teha elus kannapöörde. See viis otsuseni luua ettevõte, mis aitaks inimesi, kellel kiire elutempo või muu põhjuse tõttu pole aega täisväärtusliku söögi igapäevaseks valmistamiseks. Nii saigi teoks tehtud fitfoods.ee.

  • Meie toidud ei sisalda kunstlikke E-aineid ja säilitusaineid
  • Iga roa puhul toome välja kaloraaži
  • Toit on pakendatud nii, et ta säiliks külmikus kuni 7 päeva – kõik selleks, et Sul oleks mugav.

Soovin, et oleksime kõik terved ja rõõmsad – olen Ketlin.

50% meie tervisest sõltub elustiilist. Suur osa elustiilist on toitumine ja liikumine. Tervislik toitumine ei ole keeruline, aga vahest on vaja abi ja kellegi tuge, et edasi minna.

Minu käest saad:

  • personaalse toitumiskonsultatsiooni ehk analüüsime Sinu tänast toitumist;
  • erinevaid soovitusi, mida saaksid muuta paremaks;
  • personaalse toitumiskava ning minu poolse pideva toe ja mõõtmise.

Kui sul on aga vaja ainult oma füüsist parendada, siis ka siin saan abiks olla läbi personaaltreeningute nii nagu sulle mugav.
Sina tee esimene samm ja mina aitan Sul igati jõuda soovitud eesmärgini – olgu selleks siis koos treenida oma keha või lihtsalt tervislikumalt süüa, kaalust alla või isegi kui vaja siis juurde võtta!

Küsi julgelt lisa/pakkumist siit.